| Al3xXXxx a întrebat:

Care imi da ceva idei ce site sa fac din care sa scot si bani?, ceva sa fie interesant si care sa atraga vizitatori dupa aia se poate scoate bani si din publicitate, ceva idei?

2 răspunsuri:
| valentintodor a răspuns:

Pentru un raspuns care intr-adevar sa va ajute ar fi nevoie sa raspunde-ti la cateva intrebari legate de dvs., cum ar fi la ce va pricepeti, ce va place, ce relatii aveti si ce experienta aveti. Brainstormingul ar fi o alta solutie. va asteptam www.ammdesign.ro