| Timeeeaaaaa a întrebat:

Care imi puteti da un link pentru power point?happy

Răspuns Câştigător
8 răspunsuri:
| sweetdyana18 a răspuns:

Power point il are orice calculator big grin
e ca Microsoft word office, Microsoft word publisher etc.

happy xx

| William a răspuns:

Toti putem dar nimeni nu o sa iti dea fiindca TPU a interzis postarea de linkuri pe site. Nu stiu de ce.

| floresdemayo a răspuns (pentru William):

Serios? Chiar nu mai ai voie sa dai cate un link? Chiar n-am stiut. Te superi daca te intreb, de cand?

| daeniel02042001 a răspuns (pentru William):

Nu e interzis postarea linkurilor am postat vreo 10 linkuri si nu am patit nimic

| William a răspuns (pentru floresdemayo):

Hopa, am gresit. Tocmai am postat un link si nu a mai aparut aia cu pirateria. big grin

| floresdemayo a răspuns (pentru William):

M-ai linistit. Mersi.

| William a răspuns (pentru floresdemayo):

Eu am incercat sa postez un link de la pi ra te bay si de aia mi-a aparut ceva cu piraterie etc.

| floresdemayo a răspuns (pentru William):

Se mai întâmplă...