| Mary Marry a întrebat:

Care joc este mai frumos? Tomb Raider Legend or Tomb Raider Underworld?

8 răspunsuri:
| swampy a răspuns:

Tomb raider underworld mult mia calumea

| aumih16 a răspuns:

Legend! ca underworld e mai greu! are niste nivele! de te doare capul! la legend e mai simplu! fara dureri mari de cap!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmmmthinking underworld are grafica mai buna dar legend imi sta mai aproape de inima laughing amandoua sunt bune, doar sunt TOMB RADIER!

| JeffRider93 a răspuns:

Ambele sunt misto, dar Legend e mai bun, dupa mine.

| OchyDeViperă4Love a răspuns:

Mie sincer imi place mult mai mult TRL decat TRU. Chiar daca TRU are o grafica ff buna, TRL are niste nivele extrem de faine, si iti vine mereu sa le joci si sa le refaci. Dar, cum s-a mai precizat si in comentariile anterioare, amandoua jocuri sunt ff bune happy.

| DarkAngel98 a răspuns:

Din punct de vedere Tomb Raider Underworld e mai interesant, in primul rand grafica, povestea, felul in care il joci, dar o sa ai nevoie si de Tomb Raider Legend daca te intereseaza povestea.

| MaryOfHouseStark a răspuns:

Legend

| MadalinGavrila a răspuns:

Tomb raider underworld (are grafica mai buna, este mai bine gandit, are si el levale faine, si mie mi s-a parut si putin SF, dar in compartie tomb raider underworld e mai tare