| cry21999 a întrebat:

Care laptop este mai bun pentru gaming? Samsung NP270E5V sau Lenovo G500?

9 răspunsuri:
| buzucan a răspuns:

Daca nu esti sigur ce sa alegi, uite articolul asta care te ajuta sa vezi cam ce ar trebui sa alegi la un laptop http://blog.chestiiutile.com/hardware/cum-alegi-bun-laptop-in-2014.html

| Mihai1810 a răspuns:

Nici unul
in primul rand ambele au placa grafica integrata si nu o sa-ti mearga decat jocuri vechi si in al doilea rand laptopurile nu sunt pentru gaming

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am Lenovo si e pentru gaming.

| AlexL28 a răspuns:

Lenovo e mai bun, eu am G580 si e mult mai bun ca Samsung cand vine vorba de jocuri, plus ca, cel putin al meu. se incinge foarte greu, iar ventilatorul merge de numa cand ma joc, la un moment dat arunca afara aer rece, cel mai bun oricum

| dantomescu78 a răspuns:

Salut,

Dintre cele doua eu il recomand pe Lenovo, dar mai exact acest model: http://bit.ly/1hz5j4Y pentru ca sunt mai multe de G500.

| xFlorin a răspuns:

Lenovo este mai bun pentru gaming.Bafta. happy

| EusebiuR a răspuns:

In general Lenovo este pentru gaming.

| Mihai1810 a răspuns (pentru EusebiuR):

Lenovo nu este pentru gaming pentru ca se prajesc componentele pentru gaming sunt Asus, Alienware si Toshiba si putin Acer

| AlexL28 a răspuns (pentru Mihai1810):

De fapt chiar nu se pragesc, dar laptopurile adevarate de gaming costa enorm