| 151220 a întrebat:

Care laptopuri sunt bune? De ce?

9 răspunsuri:
| Makingston a răspuns:

Apple - macbook
Dell - lalaptopuri cauta latitude sau xps
HP - cauta elitebook sau probook
Asta daca doresti intr-adevar sa iti cumperi un laptop.

| ymary a răspuns:

Iti recomand un Asus deoarece si eu am. Iti zic sincer ca sunt extrem de multumita de el. Il am de 5 ani si merge cam 8 ore pe zi si pana acum nu am avut deloc probleme cu el. Sper ca te-am ajutat!:*

| Dilaa98 a răspuns:

Asus,din câte am înţeles eu big grin

| RappMusicc a răspuns:

Pai Asus, Apple, Acer, Emachines ( are piese de Acer )- Deoarece au memorie mare, porcesor mare si tot ce iti mai trebuiewinking!

| Maj3stic89 a răspuns (pentru RappMusicc):

Nu conteaza chiar atat de mult memoria pan la urma se poate face upgrade, cel mai mult conteaza procesorul, placa video, si binenteles si hardul daca e SSD cu atat mai bine si mai ales mai rapid.

| Maj3stic89 a răspuns:

Cred ca te referi la firma ...nu suna bine intrebarea ta. Daca ar fi sa recomand un laptop cuiva, probabil as alege un DELL sau TOSHIBA, in functie de specificatii si de nevoile omului.Nu as recomanda nimanui MAC. Mi se pare doar o fita care nu-si are rostul, cel putin eu nu-i vad utilitatea.Dell are cel mai bun laptop pentru gamer este nr 1 Alienware M18x

| Ladyinred06 a răspuns:

In general, per ansamblu Toshiba sunt destul de bune! Spun asta in comparatie cu restul!
Te indrum spre a-ti cumpara aceasta marca, dar in acelasi timp iti zic ca exista unul si mai bun: IBM, ce-i drept ceva mai scump!
Este alegerea ta.happy

| Anonimus0 a răspuns:

Daca vrei pentru gaming iti poti lua Alienware care este extrem de scump, dar dupa parerea mea cele mai bune firme de laptop-uri sunt Dell si Asus

| Julyxon a răspuns:

Eu am un Acer Aspire si e foarte bun si nu e foarte scump vreo 17 mil. :*