| minteuandedouaori a întrebat:

Care ma ajuta si pe mine cu ceva sfaturibatting eyelashes am un laptop fujitsu siemens esprimo mobile V6535 procesor de 2 ghz rami 1 gb ddr1 hardisk 140 gb. placa video integrata cred ca isi mai ia memorie de la rami am auzitthinking
Deci imi merge test drive unlimited primul sacadat mai merge undercoveru asa si pro street astea aparute din 2010 unele sacadate cear trebui sa mai cumpar la laptop? Mentionez cami merge si fifa 11 sacadat big grin

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Pai problema ta e sursa. Ori ea nu face fata, ori nu se raceste suficient placa video! daca era pc iti puneai un cooler pe ea si scapai si mai vad aici ca ai si harddisk micut asa ca schimba detaliile jocului (rezolutie efecte grafica pune-le toate pe low)opreste si antivirusul ca oricum consuma degeaba resurse firewall daca ai si update-urile din windows (inchide tot ce iti consuma din resurse)Dupa ce faci toate astea vreau sa-mi spui cum merge prin mass si daca tot mai sacadeaza iti dau un program sa-l incarci si sa-ti optimizeze sistemul! sper ca te-am ajutat! ramane sa ma ajuti tu acum!

| ronin33dan a răspuns:

Problema ta nu este sursa!; ca nu-i desktop, un laptop este asfel facut ca, cu bateria cu care este dotat sa functioneze in conditii maxime de forja. Problema ta este placa video si ceva memorie in plus. Dar nu stiu sigur daca ai sa poti tu monta o placa video dedicata daca el este cu placa video integrata din fabricatie.In prima faza fa un test si incearca sa joci cu 2Gb de ram si mai vezi tu dupa aia! Succes!