| anonim_4396 a întrebat:

Care ma ajuta si pe mine? cum dezinstalez bara de la google chrome mi sa instalat bara fanatic-cs dar nu stiu sa o dezinstalez ajutati-ma cat mai repede

Răspuns Câştigător
| M29 a răspuns:

Salut!

Setari - Extensii - o gasesti acolo si dai pe cosuletul de gunoi pentru a sterge respectiva extensie.

O zi buna!

3 răspunsuri:
| eandopuncttk a răspuns:

Intri in setari la crome/extensii si ai sa o vezi acolo. trebuie sa o dezactivezi. vei gasi un patratel care trebuie debifat

| TechnologyWebBrowsing a răspuns:

Dai click pe meniu (butonul de sub X) si alege de acolo unelte (tools in engleza) iar apoi faci click pe extensii. Si va trebui sa ai acolo toolbar-ul fanatic-cs. In dreptul lui, in partea stanga o sa ai un cos de gunoi. Faci click pe el si apoi il dezinstalezi.

| Bogdan_Kinzerskiy_1992 a răspuns:

Ai sus in dreapta un semn care seamana cu semnul din matematica "congruent", apesi pe el si dupa aia mergi la setari, apoi la extensions, si acolo ai manager-ul de ad-ons si toolbars