| s3nz0r a întrebat:

Care ma poate ajuta?
As vrea sa imi iau modem pentru laptop. Si nu stiu de care. Am auzit ca la vodafone sunt cam proaste big grin... Astept raspunsuri! Mi-as lua la clicknet dar nu stiu daca sunt bune...
(as vrea sa aiba o viteza bunicica, si sa nu platesc un pret piperat)
Astept sa imi recomandati! Multumesc!

3 răspunsuri:
| m4r1n a răspuns:

Mie mi-a fost recomandat Zapp de la o companie de internet. Nu stiu cum e... nu l-am folosit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu il folosesc pe cel de la Orange
este chiar foarte eficient si merge chiar rapid
este si ieftin
merita

| Aysa19 a răspuns:

Uite la clicnet sunt foarte bune eu am de 2 ani si acum reanoiesc oferta sunt foarte multumita deci si cu 2 are o viteza destul d buna dar acum ca m-am obisnuit vreau s mi-a ridic la 6! Sincer eeu iti spun sa-ti faci al clicnet dar modem alb
:*:*:
chiar merita