| emoboy a întrebat:

Care marca de smartphone este mai buna Allview,Huawei,Evolio,Serioux? Am nevoie de un telefon cu o camera secundara buna(il folosesc la video call si gps, atat) la un pret pana in 800lei.Imi puteti recomanda si un model pentru cerintele mele?

8 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

A apărut o nouă marcă românească (mă rog...) - Utok. Oferă prețuri bune la aparate ca lumea și pe deasupra, 5 ani garanție.
Eu am luat modelul 4ooD și sunt foarte mulțumit de el.

| hp8510p a răspuns:

Dintre toate cele mentionate de tine cel mai bine ar fi sa alegi de la Huawei

| Dennisz a răspuns:

Allview-ul asta este tot ce iti trebuie!
--> http://www.emag.ro/......EJBVNBBBM/

| StochirleaAlexandra a răspuns:

In banii astia Allview ar fi alegerea ideala. Dar nici unul nu are o camera secundara buna, din pacate.

| Scorpiel a răspuns:

Huawei...e firma oficiala a Chinei pentru telefoane mobile. Iar pentru ce ai spus tu ca vrei sa folosesti e cea mai indicata marca.

| feysofit a răspuns:

Iti recomand Huawei iar ca model, y300

| alinastanculea a răspuns:

Eu cred ca Huawei. mi se pare destul de ieftin. si destul de bun. are camera super buna... multa memorie... si imi este foarte folositorwinking
Sper ca te-am ajutat :*!
Funda puppy dog eyes