| lombardi a întrebat:

Care merita instalat, Bitdefender Internet Security 2014 sau Bitdefender Total Security 2014?

Răspuns Câştigător
| nuarde a răspuns:

Multă lume crede că pentru securitate este nevoie de antivirus. Total greșit! Pentru a avea control total asupra securității este necesear un firewall. Multă lume instalează antivirus din ăla crăcuit, și se trezește că are pc-ul plin de viruși! Deci, dacă vrei securitate bună, instalează comodo firewall plus malwarebyte, si vei avea un pc fără viruși troieni exploituri și ce alte bazaconii mai sunt pe net! Nu-ți recomand variante crăcuite! Faci o mare prostie să-ți instalezi antiviruși care au cracuri! Dacă dorești ceva și mai bun atunci instalează avira free. Problema este că trebuie să știi să instalezi antivirusul avira free. În fine, ideea este că atunci cănd instalezi avira, dai la custom și acolo debifezi integrarea in internet explorer. Of, sunt multe setări la avira free și sunt sigur că o să-ți prinzi urechile pe acolo pe urmă o să zici că e nașpa antivirusul. În fine, te complici prea tare cu bitdefender. Antivirusul Bitdefender este pentru companii care dețin infomrații serioase! Tu poți merge liniștit pe comodo firewall și MBAM.

5 răspunsuri:
| AleGsZ a răspuns:

Ia-ti Microsoft Security Essentials, e gratis si foarte bun.

| doctorandus a răspuns:

Aia care te sfatuiesc sa nu pui antivirus vorbesc prostii, iar firewall are fiecare Windows. Compania care produce MBAM zice ca e obligatoriu sa instalezi un antivirus impreuna cu MBAM. MBAM nu tine loc de antivirus. Poti alege BitDefender Free. Nu folosi antivirus piratat, nu merita. Daca te dau banii afar' din casa, merg si ce-ai intrebat.

http://images.cdn.static.malwarebytes.org/......0x1200.jpg

| lombardi explică (pentru doctorandus):

Pai nu dau banii afara din casa...crackuiesc laughing)))

| downdl a răspuns (pentru lombardi):

Ia promotie Bitdefender Total Security 2014 – Licenta Gratuita pentru 1 an: http://downdl.com/......ntru-1-an/

| Radeas1 a răspuns:

NIMIC! Lasa tu calculatorul fara AV si mai scanezi cu MBAM din cand in cand.