neluL
| neluL a răspuns:

Ti-l recomand pe asta
http://www.pcgarage.ro/......hdd-wi-fi/
...si nu mai ai ce sa schimbi la el! Procesorul este de ultima generatie!

| boghi98 explică (pentru neluL):

Nu cumpar online daca ai gasit unul la vreun magazin unde pot sa ma duc sa il iau e ok.

| neluL a răspuns (pentru boghi98):

Daca esti din Bucuresti sau ai acces repede in capitala PC Garage isi desfasoara activitatea in noul sediu din Strada Logofat Tautu nr. 68A, sector 3 (zona Timpuri Noi). Aici detalii
http://blog.pcgarage.ro/magazin-pc-garage/ne-am-mutat/

5 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Si intrebare: de ce nu cumperi direct un pc pe piese?

| boghi98 explică (pentru sltlp):

Pentru ca nu am 6000 de lei sa dau sa mi-l iau. asa ca pot schimba cate 1 piesa doua odata la 2-3 luni.

| sltlp a răspuns (pentru boghi98):

Pai nici asa nu e bine. sa iei un astfel de sistem+upgrade... pai schimbi tot in el. nici carcasa nu ramane, ca de obicei is carcase mici, nu sunt mari(pentru placi video mai serioase).