| J0B0MAT a răspuns:

Eu cred ca al doilea.

| T0T explică (pentru J0B0MAT):

Și eu am pus ochii tot pe al doilea. big grin

| J0B0MAT a răspuns (pentru T0T):

winking LG e o marca foarte buna

| T0T explică (pentru J0B0MAT):

Mie îmi place aspectul. Sunt apropiate monitoarele oricum, dar la Philips am văzut acolo unii care se plângeau iar Asus, neaa...Parcă tot LG e mai șmecher. Eu acum am LG dar e doar 19 inch și am rezoluție mai mică. Vreau să îmi iau placă video foarte bună și pentru asta am nevoie și de un monitor cât de cât ok. Merci oricum pentru răspuns.

| J0B0MAT a răspuns (pentru T0T):

Cu placere. Dar raapunde-mi si mie la intrebare. Esti prietenul meu?big grin

| T0T explică (pentru J0B0MAT):

Nup.

| J0B0MAT a răspuns (pentru T0T):

De ce?crying(

| T0T explică (pentru J0B0MAT):

Că nu vrei să apari în poveste laughing

| J0B0MAT a răspuns (pentru T0T):

Nu mai schimba subiectul. Nu ai niciun motiv sa nu vrei sa fii preietenul meu, inventezi si tu acuma ceva sad

| T0T explică (pentru J0B0MAT):

Chiar vreau să apari în poveste, serios! Nu inventez nimic sad

| J0B0MAT a răspuns (pentru T0T):

Lasa povestea aia, offf. Vreau sa fii prietenul meuuu.sad.

| T0T explică (pentru J0B0MAT):

Și tu lasă prietenia asta... Vreau să apari în poveste sad

| J0B0MAT a răspuns (pentru T0T):

Daca nu vrei sa fii prietenul meu... o sa fiu foarte trista.crying(

| T0T explică (pentru J0B0MAT):

Ești o fată lea, nascultătoare! Și eu voi fi trist dacă nu apari în poveste crying Lectura nu mai e aceeași dacă nu apare personajul meu preferat. sad

| J0B0MAT a răspuns (pentru T0T):

Mai bine sa fiu prietena ta, decat personajul preferat.
Macar sa fii si tu trist, nu doar euu.tongue

| T0T explică (pentru J0B0MAT):

De ce să nu fim amândoi fericiți? Ori așa ori să fim amândoi triști.

| J0B0MAT a răspuns (pentru T0T):

Pai hai sa fim prieteni atunci si sa fim fericiţi.Ce prietenie e aia daca pui conditii?!

| T0T explică (pentru J0B0MAT):

Păi tocmai nu e, deci las-o așa...Ce prietenie e aia în care prietenii nu se ajută reciproc?

| J0B0MAT a răspuns (pentru T0T):

Pai eu te-am ajutat si aici cu raspunsul meu.eu vreau o prietenie fara interese...

| T0T explică (pentru J0B0MAT):

Păi e o prietenie sinceră dar prietenii se ajută!

| J0B0MAT a răspuns (pentru T0T):

Deci ai recunoscut ca suntem prieteni! Finally.

| T0T explică (pentru J0B0MAT):

Am zis că se ajută și dacă participi în poveste mă ajuți, altfel nu mă ajuți, deci nu îmi ești prietenă dacă nu mă ajuți.

| J0B0MAT a răspuns (pentru T0T):

Te ajut si eu cum pot, multumeste -te cu atat. Oricum ai recunoscut ca suntem prieteni, gata. tongue

| T0T explică (pentru J0B0MAT):

Ok, ești prea simpatică ca să nu fim...În plus odată am avut numele Rainy pe site big grin Și am și un mod bun, mi-am comandat monitorul + o sursă. Mai am nevoie doar de placa video. kiss

| J0B0MAT a răspuns (pentru T0T):

Aww.kissMultumeeesc, preitenul meu.Si tu esti simpatic.
L-ai luat pe ala de la LG?

| T0T explică (pentru J0B0MAT):

Da.

| J0B0MAT a răspuns (pentru T0T):

winking mersi de funda, acum am vazutlaughing

| T0T explică (pentru J0B0MAT):

Nu ai pentru ce, doar m-ai ajutat, ma friend kiss

| J0B0MAT a răspuns (pentru T0T):

love struckhappy