| XSuperGamerHD a întrebat:

Care placa video e mai buna: GEFORCE GTX 1060 6GB SAU GeForce GTX 1070Ti 4GB?

4 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

Sa presupun pentru cateva secunde ca nu esti troll, si chiar nu stii nimic despre calculatoare. Orice componenta care este superioara ca si model din serie, este categoric mai performanta, valabil atat la componente de pc, cat si la altele. Asadar, 1070Ti este superioara din punct de vedere al performantei decat toate modelele inferioare din serie.

Cu alte cuvinte da, este mai buna, si mai scumpawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista gtx 1070 ti de 4 GB

| Benyamin173 a răspuns:

1070ti ul de 4gb! Te poti uita pe Youtube, si scrii si procesorul pe care il ai si sunt sanse mari sa vezi comparatii de performanță intre 1070 si 1060 6gb