| WalterWhite a întrebat:

Care roti(cauciucuri) sunt bune si cu viteza, cele cu dintii sau fara?

2 răspunsuri:
| ASIGURATORUL a răspuns:

Cele pentru viteza sunt fara dinti. Cele cu dinti folosesc foarte bine cand sunt ninsori sau pe timp de ploaie

| SmileeBaby a răspuns:

Depinde ce vrei sa faci cu ele... daca circuli mai mult prin oras si nu vrei sa arati ca ai sapat gropi cu masina alege niste pneuri MT (mud terrain) care nu retin noroiul. ai vazut ca cele normale se incarca cu noroi si patineaza deci nu mai ai aderenta plus ca arata ca naiba happy