| costy2120 a întrebat:

Care router e mai bun N TP-LINK TL-WR740N sau N Tenda W316R, 150Mbps

Răspuns Câştigător
| iugaroxana a răspuns:

W316R...Asta e mult mai bun. prind pana si in fata blocului (stau la et 3) e foarte foarte bun

4 răspunsuri:
| clau44 a răspuns:

Si eu tot Tenda W316R folosesc, chiar si vizavi am semnal de pe router.

| AsVreaEu a răspuns:

Nici unul nici altul mai bine ti-ai lua:Asus Rt-n12e are 300Mbpshappy funda?

| Kennedy97 a răspuns:

Eu as zice ca TP-LINK e mai bun...am si eu unul si prin viteza destul de buna in toata casa...

| norb1t32 a răspuns:

W316R asta-i cel mai bun! si eu il am funda?