| Yanie a întrebat:

Care stie ceva programe de editat videoclipuri? Dau funda! big grin

Răspuns Câştigător
| cipry05 a răspuns:

Gasesti aici mai multe programe pentru editare video: http://www.idownload.ro/modules/wfdownloads/viewcat.php?cid=174 funda!

7 răspunsuri:
| AlxMro a răspuns:

Sony vegas este foarte bun program si nu e greu de crack-uit (daca respecti niste pasi nu ai cum sa nu reusesti). Un program profesional, si mai bun decat Sony vegas este Adobe After Efects.

| Lumine a răspuns:

Buna!
Incearca Sony Vegas sau Windows Movie Maker ( daca esti incepator, vine odata cu windows-ul,).

Succes!

| Yanie explică (pentru Lumine):

Windows movie maker ii naspa

| anonim_4396 a răspuns (pentru Lumine):

Sony Vegas pro trebuie hackuit si e destul de greu...

| Boboc_Edy_1998 a răspuns (pentru Yanie):

Poate e naşpa... dar pentru începători...winking

| thelord325 a răspuns:

Eu cred ca cel mai bun program este Avs Video Editor.Este usor de folosit si bun.(FUNDA?) te rog laughing)

| andrewshine a răspuns (pentru thelord325):

Dar are calitatea imagini cam proasta