| Nemesis2012 a întrebat:

Care stie cum sa bootez un windows de pe stick? Intruu in,, boot menu" si apare o chestie: EDIT BOOT OPTION, si mai jos ceva cu payh. oartition 1, hard disk etc si jos /NO EXECUTE=OPTION... nu stiu daca asta e boot menu, am un laptop emachines e728. FUNDOI

1 răspuns:
| al3xander a răspuns:

Trebuie sa intri in BIOS si sa setezi la "Boot Options" ca sa booteze de pe stick inaintea la HDD. uite aici un tutorial cum sa setezi in BIOS (BIOS-ul poate fi divers de la un computer la altul) http://pcsupport.about.com/od/fixtheproblem/ss/bootorderchange.htm