| PDI a întrebat:

Care Stie cum schimb numele si parola de la un modem de la romtelecom clicknet(wireless).Va rog repede FUNDA!

Răspuns Câştigător
| AlexCrb a răspuns:

Scrie in browser adresa: 192.168.1.1, logheaza-te cu admin si parola admin, apoi cauta la wlan...

5 răspunsuri:
| xcristix a răspuns:

De ce vrei sa ti le schimbi, ti le-a aflat cineva?

| PDI explică (pentru xcristix):

Pentru ca vreau sa imi pun alt nume nu RomTelecom nu stiu ce...si parola e prea lunga.intelegi?

| xcristix a răspuns (pentru PDI):

Nu prea, cred ca e mare plictiseala pe la tine, cu ce te mananca daca ai numele asa

| PDI explică (pentru xcristix):

Nu e problema ta de ce vreau sa schimb numele.Eu vreau sa il schimb si nu trebuie sa iti dau tie raportul.Ciao Ciao

| xcristix a răspuns (pentru PDI):

Ho,nu te nerva ca se rupe camasa pe tine! n-am si eu ce face, ma plictisesc.