| virusmortal a întrebat:

Care stie dau fundita am uploat o vreme fisiere si azi am vrut sa maresc banda de descarcare le operatorul meu supriza nu se ridica viteza da la el in pc sa ridicat ciudat i ca uplodul are viteza mare iar la descarcare ca inainte ca ar putea fi oare este restrictie de uplod sa stiu l-am intrebat da mi-a zis ca nu este

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"azi ai vrut sa maresti banda de descarcare le operatorul tau"

Nu esti prea explicit. Unde faci tu upload? Pe un server privat? Ai dreptul de a administra viteza de descarcare pe acel server? Eu stiu ca tine de ISP, iar restrictiile pot fi puse tot de ISP. Nu poti mari ceva ce este la maxim, poti doar limita din acel ceva.