| anonim_4396 a întrebat:

Care stie site-ul oficial al Android? Ca sa descarc aplicatii.

Răspuns Câştigător
| Ronnix a răspuns:

Site-ul oficial al celor de la Android poate fi accesat la urmatoarea adresa https://market.android.com
O zi buna! happy

3 răspunsuri:
| Bog15 a răspuns:

Pe tel, ai o aplicatie market, intri acolo si downloadezi (folosind wifi, sau netu de la abonament sau cartela daca ai) software si jocuri atat gratis cat si cu bani daca iti faci cont

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Site-ul asta Https://market.android.com/ nu e site-ul oficial al Android.