| Alex_Bratu_1997 a întrebat:

Care stie site-uri in care pot gasi jocuri care nu necesita conexiune la internet pentru Tableta Allview Alldro speed duo

4 răspunsuri:
| SDavidS a răspuns:

Eu nu stiu cum puteti sa fiti atat de neconstienti, cumparati o tableta android dar vreti sa jucati pe internet.Trebuie sa mergeti pe "Play Store" preinstalat pe tableta.Acola gasesti tot feluri de jocuri, chiar mai bune decat pe internet.Le descarci si nu ai nevoie pentru conectiune la internet.

| Alex_Bratu_1997 explică (pentru SDavidS):

Ba nu mai comenta si nu mai da raspunsuri aiurea bha cretinule

| SDavidS a răspuns (pentru Alex_Bratu_1997):

Ai grija ce spui Juniorule.

| Alex_Bratu_1997 explică (pentru SDavidS):

Ca atfel ce se intampla?