| deffect a întrebat:

Care stii codul ala pentru samsung sa se auda mai tare, si daca il stiti unde trebuie sa intru ca stiu ca sunt mai multe acolo... daca intelegeti

Răspuns Câştigător
| Instinkt a răspuns:

NU exista asa ceva si daca ar exista intr-un scurt timp ai distruge difuzoru

5 răspunsuri:
| deffect explică:

@T. G. A exista am avut codu` pe tel, si stiu ca s-ar distruge difuzorul

| catalinmessi55 a răspuns:

Cum fac sa imi apara test alea dai sa sune si zice neefectuat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Codul este *#8999*8378# (8378 inseamna test) sau daca nu mere asta scriel pe asta *#0206*8378#. dai apoi pe Test Hradware apoi dai pe Setari Audio si de acolo e floare la ureche iti setezi uh cat de tare sa se auda

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frate sincer nu am incercat cu codaul eu am un Samsung SGH-D600E Dar se strica difuzorul dupa un timp? Si am si 2 difuzoaresad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrie pe google cod de volum Samsung dar vezi cs trebuie sa faci niste setari