| doubleb a întrebat:

Care stiti niste setari pentru steam sa nu sara gloantele? joc pe steamu unu-i prieten si cand intru in cs bag setarile care le stiu adica astea:] lightgamma 0
] gl_spriteblend 0
] cl_bobcycle 3
] ex_interp 0.01
] cl_updaterate 101
] sv_aim 1
] cl_dynamiccross
si tot sar gloantele...am mai avut un steam si cand le bagam nu sareau dar la asta sincer nu mi se pare nici o diferenta intre steam si normalworried
Oare de la ce pote fi?worried

2 răspunsuri:
| Twisted a răspuns:

Doamne bai edci steam= cs normallaughing doar ca cu steamul poti intra pe sv nonsteam ai oelaca respect de la playeri iti apare poza in rest nu e nimic diferit de steam si ceva normalstraight face