| TheMiru01 a întrebat:

Care sunt cele mai bune laptopuri? Fundita!:*

Răspuns Câştigător
| roxyana03 a răspuns:

Depinde de unde esti, oricum sa nu incerci la marile hipermarketuri pentru ca or avea ele preturi promotionale dar de cele mai multe ori dau chix in ceea ce priveste configurarile.
Cele mai bune firme[din cate stiu eu]sunt:
Dell
Compaq
Fujitsu-Siemens
Eu am IMB si sunt multumita de el...:* sper ca te-am ajutat:*

18 răspunsuri:
| filipm2001 a răspuns:

Apple si Sony Vaio: http://goo.gl/JrB26
;)

| Robert a răspuns:

Acer, Toshiba, Dell

| Bibuşca a răspuns:

Sunt niste mici topuri pentru cele mai bune laptopuri: http://www.pcworld.com/......egory.html
Cele mai bune laptopuri costa mai mult decat cele normale!

| SamSon a răspuns:

Depinde si de cati bani dispui.
fiecare laptop in functie de pret/marca/inteligenta daca ii pot spune asa are un anumit pret.

| ivy a răspuns:

Asus, Dell, Hp. cam astea ar fi.

| micky a răspuns:

Ca marca, Dell, HP si Toshiba. Cele mai bune procesoare sunt Intel Core i7, i5, i3

| BlackRose08 a răspuns:

Acer cu siguranta :X. Eu am acest laptop de aproape doi ani si nu am avut probleme deloc cu el [ bine am mai luat eu virusi, dar asta era din cauza ca ma jucam pe tot felul de site-urilaughing, dar apoi tata il repara ]. Si tata zice ca astea`s cele mai bune pentru ca si mama are tot ACER si nici ea nu are probleme deloc cu el. si ea parca il are de vreo 3 ani. sau 4 laughingbig grin nu stiu sigur :*

Funda?:*

| ionut1369 a răspuns:

Cele de la Applehappy

| HurremSultan a răspuns:

Cele mai bune firme[din cate stiu eu]sunt:
Dell
Compaq
Fujitsu-Siemens
Eu am IMB si sunt multumita de el.
Fundisaa love struck?

| S0uNdZ a răspuns:

Sony Vaio

| andreutzaRBD a răspuns:

Hp
sonny
Apple

| CNikko a răspuns:

Iti recomand IBM modelul asta.

| CNikko a răspuns:

Ti recomand IBM modelul asta.
-solid, ecran de o calitate exceptionala(singurul care il depaseste este Xblack de la Sony). Eu am modelul imediat inferior acestuia, dar am lucrat si pe modelul asta si sunt extrem
de multumit de amindoua.

| MissMady a răspuns:

Uithe cele mai bunelove struck...big grinell, gama XPS, Toshiba, Laptop-urile marca Apple, Asus X53S, HP...the` pup sper sa faci o alegere buna:*

| dutzu1 a răspuns:

Asus,Lenovo,Apple,Samsung asta e parerea mea!

| TheMiru01 explică:

@Black Rose : multumesc mult, dar am ales un castigator fara sa vad si comentariul tau! Oricum iti multumesc ca mi-ai scris!:*

| Cristina_9765 a răspuns:

Pai.am si eu un laptop si ii foarte bun si este marca Acer

| davidct a răspuns:

Laptopurile nu sunt caracterizate de marca acestora ci mai ales de continutul lor. Eu am un ASUS cu procesor Intel Pentium P6100, 2.0 GHz, placa ATI Mobility Radeon HD 5470 si memorie 3GB. Ti-l recomand!