| Miruna01 a întrebat:

Care sunt cele mai bune marci de laptopuri?

6 răspunsuri:
| vl96cos a răspuns:

Salut.cea mai buna firma de laptopuri este Asuswinking
dupa aia este HP si Sony vaio

| vlad15eu a răspuns:

Apple

| TheSearcher a răspuns:

Din cate am auzit. foarte multi oameni sunt multumiti de laptopurile Dell =)... pentru gaming (jocuri) daca ai bani si te lasa buzunarul. sugerez laptopurile Alienware de la Dell. pe google scrie Alienware si vei gasi poze si toate detaliile despre el. intra si pe site-ul lor daca doresti =).

| dangerX a răspuns:

Acer sunt performante dar materialele folosite nu sunt chiar de nota 10
Dell are materiale bune, sunt rezistente dar performanta mai mica
si Apple, Alienware, Asus etc.

Daca dai bani multi toate sunt bune

| 01justin a răspuns:

Dupa parerea mea,cele mai bune marci de laptopuri sunt SOny,fujitsu,Apple,Acer,HP, Samsung, dell.Desigur,calitatea lor depinde foarte mult si de faptul unde sunt facute.

| killer12345 a răspuns:

1 Asus
2 HP
3 Sony vaio ///funda?