| akind a întrebat:

Care sunt cele mai bune metode de promovare a unui blog pentru a atrage vizitatori? Concret.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://sterlingkblog.blogspot.com. e blogul meu. da-mi blogul tau si iti dau comm :)

De fapt... una dintre cele mai bune metode este sa dai comentarii pe alte bloguri. Astfel curiosii pot intra si iti for vedea profilul, blogul etc.Si eu m-am chinuit pana acu :)). dar asta cu comentariile n-am incercat-o, dar am citit pe undeva ca merge :)

Mai multe detalii aici : http://www.prodesignmedia.com/......teva-zile/ fundita? :)

4 răspunsuri:
| Sunshinee a răspuns:

Mess, site-urile tale(hi5, facebook, twitter etc), anunt in diferite reviste (gen bravo, cool girl, popcorn, depinde despre ce e vorba) (: si imprastie vorba printre prieteni, ca sa o imprastie pe la prietenii lor, etc. Bafta!

| Andrreeubehs a răspuns:

Pai, skinul, un chat, etc.

| Cernomorcenco a răspuns:

Cele mai bune metode de promovare a unui blog sunt plasarea articolelor in site-urile de social news/ social bookmarking ca www.comment.md, la fel o posibilitate este crearea unei pagini a blogului pe facebook. e nevoie de continut bun ca sa cistigi atentia oamenilor, doar asa te vei promova eficient si sigur.