| TintarTehno a întrebat:

Care sunt cele mai bune procesoare pentru modelul placii de baza
G31D-M7

Răspuns Câştigător
| peperonies a răspuns:

Q9505s e cel mai bun.

13 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Moahahahahaaaaa! Pai in loc sa zici mersi ca inca iti mai merge fosila aia, tu vrei procesor pentru ea? Ce ai acum? La ce te-ar ajuta un procesor "nou" care oricum ar fi depasit si asta? Suporta niste Core 2 Quad s-uri, dar cred ca cel mai usor ai putea gasi SH un E8400 sau ceva similar.

| TintarTehno explică (pentru KodrutZ):

Dar ce as putea face cu el? Am un pc mai nou de gameing pe ddr3, as putea muta niste piese din asta vechi in cel nou?

| TintarTehno explică:

Apropo procesorul CPU TDP (Thermal Design Power) : 65Watt este supotat de placa de baza G31D-M7?

| KodrutZ a răspuns (pentru TintarTehno):

Gaming, nu gameing. Il donezi unui amarit. Nu ai ce muta, mai ales daca ala mai nou e complet deja. Altfel, ai fi putut sa folosesti unitatea optica, daca mai utilizezi asa ceva, carcasa... maruntisuri.

| TintarTehno explică (pentru KodrutZ):

Nu donez laughing Ma alud ca am 2 pc-uri laughing

| TintarTehno explică (pentru KodrutZ):

Scuze greselile de ortografie, scriu pe fuga happy

| KodrutZ a răspuns (pentru TintarTehno):

Si te ingropi cu ele, sau ce? Sa stii ca faptele bune se intorc cumva la tine. In alta ordine de idei, "procesorul CPU TDP (Thermal Design Power) : 65Watt " nu e nici un procesor. Chiar atit de praf esti cu engleza?

| TintarTehno explică (pentru KodrutZ):

Doar sa stii ca la engleza sunt primul pe lini :I, procesoul l-am copiat de pe
http://www.biostar.com.tw/app/en/mb/introduction.php?S_ID=386

Scz daca te jignesc dar deja esti un pic ___

| KodrutZ a răspuns (pentru TintarTehno):

Ai copiat pe naiba. Nu ai fi copiat daca intelegeai ce e aia.

| TintarTehno explică (pentru KodrutZ):

Http://www.biostar.com.tw/app/en/mb/introduction.php?S_ID=386
Aici asa scrie.
Te oftici ca nu ai luat funda :)
Te dai mare destept da nici nu sti cum se sparge un site :)

| TintarTehno explică (pentru KodrutZ):

Hai ca esti varza happy

| bogdan12321132231 a răspuns (pentru TintarTehno):

Esti tu varza la tot ceea ce ai zis kodrutz are dreptate documenteaza inainte sa scoti cv dun cioc

| TintarTehno explică (pentru bogdan12321132231):

laughing Am spus asta pentru ca era enervant