| LanguageMaster a întrebat:

Care sunt cele mai rezistente mărci de laptop-uri?

15 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Sony vaio, HP, Asus, Samsung, Acer, dar in ziua de azi se pune pret pe cantitate

| LanguageMaster explică (pentru RAY):

Dar ASUS sunt rezistente?

| RAY a răspuns (pentru LanguageMaster):

Astea moderne? nu e vb de Asus, nu Asus face componente aia doar le asambleaza atat, deci conteaza aia care fac componentele calitatea lor, iar producatorul cumpara tot cei mai ieftin posibil, cpu ala al tau e slabut deci e i7 e vrajeala de i7

| RAY a răspuns (pentru LanguageMaster):

Modelele astea am instalat eu in trecut find vechi, dar au mers sa stii, desigur ce ma uimit a fost fujistu simens da ala merge si dupa 10, 11 ani, am avut un model cu 256 de ram isi dai seama? deci avea cel putin 15 ani si mergea pe el xp, e erau alte vremuri atunci, alta calitate, am un desktop Dell merge super ok dar Dell a cazut mult din pacate, daca eu nu stiu atunci ce sa recomand la alti

| LanguageMaster explică (pentru RAY):

Cum adică vrăjeală cu i7?

| RAY a răspuns (pentru LanguageMaster):

Team confundat cu altcineva http://www.tpu.ro/......-ram-ddr3/

| CPAElites a răspuns:

Cele din clasa business cum ar fi Lenovo ThinkCenter, HP, Dell, Fujistu, IBM etc....si cand spun clasa business ma refer la cele ce costa peste 4000 lei!

| K0sti a răspuns (pentru CPAElites):

Corect, bravo!

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toate sunt
Adica eu am avut un laptop Acer care a tinut 7 ani
Acum am unul Lenovo, de 2 luni si nu are nimic
Si am un vecin care are un HP de 4 ani
Nu poti spune ca o anumita marca e ma buna ca alta

| Beres_Andrei_1982 a răspuns:

Primul e ibm t... si dupe e restul

| AliceNeye a răspuns:

Asus

| Buta_Petre_1976 a răspuns:

Eu ce iti recomand e prima data configuratia, dupa care bugetul de care dispui in rest toate sunt cam la fel