| Anonimul674 a întrebat:

Care sunt defectele unui e-book (manual in format electronic ) in comparatie cu o carte normala (in format print )?

1 răspuns:
| TempusVernum a răspuns:

Are nevoie de energie electrica. Alt defect mai serios nu stiu. De fapt nu e neaparat defect, ci dezavantaj, dar pe de alta parte gandeste-te ca intr-un e-book reader incap tone de carti, pe cand intr-o biblioteca judeteana s-au defrisat ceva paduri. E-book-ul e viitorul. Bate formatul clasic/print la orice capitol in rest.