| anonim_4396 a întrebat:

Care sunt mai bune? Procesoarele amd sau intel? Eu cred ca Amd big grin sunt mai ieftine mai bune si mai rezistente din tot ce am vazut pe youtube si pe siteurile de cumparaturi la raspunsurile cumparatorilor happy. Voi ce credeti?

3 răspunsuri:
| ExpoLOGO a răspuns:

AMD-urile sunt procesoare foarte bune, dar se incing foarte tare, drept urmare recomand un cooler pe masura, astfel vei fi foarte multumit de AMD-ul tau si el va fi foarte multumit de mediul de lucruwinking

mai degraba investesti intr-un dual-core si ai terminat povesteawinking

| irinathuglife a răspuns:

De cand a aparut Intel Dual core, Amd a cam luat-o in jos, de fapt de cand a cumparat Amd Ati-ul s-a cam dus pe faras.Sa nu te mire raspunsul meu, lucrez in domeniul IT(vb ca fetele nu se pricep la calculatoare ) tongue

| irinathuglife a răspuns:

Amd a fost la un momendat lider, dar vremurile se mai schimba.