| pierduta a întrebat:

Care sunt pasii de urmat daca doresti sa ai acasa propriul tau hotspot WI-Fi? Am pe pc net prin cablu, insa doresc sa ma conectez si pe telefon cu ajutorul Wi-Fi-ului. Dupa ce iti achizitionezi un router care sunt urmatorii pasi, in concret?

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Il configurezi conform instructiunilor

| LTAA a răspuns:

In cutia router-ului, pe langa router si cabluri, vei gasi un manual de utilizare, acel manual iti va raspunde la toate intrebarile.
Nu ca nu as vrea sa iti spun mura in gura instructiunele, dar setarile depind de la router la router