| oldschoolrom a întrebat:

Care tableta credeti ca e mai buna dintre Tableta Serioux S9706TAB si Tableta PC Android 9, 7" E-Boda Supreme Dual Core X190?

9 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Majoritatea tabletelor sunt la fel. Conteaza si suportul tehnic in caz de probleme.
Eu merg pe e-boda din cauza
service-ului, care e foarte bun.

| oldschoolrom explică (pentru horia2012):

Daca tot spui ca ai miza pe E-Boda, ai sau aveti idee ce fel de display are? TST sau IPS?

| horia2012 a răspuns (pentru oldschoolrom):

- Daca nu e specificat la caracteristici inseamna ca nu are.
- Daca te referi la bani, aproape la acelasi pret Serioux iti ofera ecran IPS ceea ce e mai bun. Dar depinde de fiecare pentru ce-si cumpara tableta. Esti primul care te aud ca pui accent pe ecran. Altii vor wi-fi, 2 camere, cat mai mare, HD, hdmi, ebook reader... Am un prieten care si-a cumparat tableta numai ca sa citeasca carti electronice si sa asculte muzica. In rest nu-l interesa nimic din ce facea tableta.
Eu dupa cum ti-am spus, la performante asemanatoare pun accent pe service.

| oldschoolrom explică (pentru horia2012):

Tu pana in 1000 RON ce tableta mi-ai recomanda sa fie 9.7 inch, 8-16 GB memorie, Bluetooth?

| SpecialistIT a răspuns:

In mod personal eu as lua de aici: http://www.mediadot.ro/......andoid-40/

Bafta!

| Nolifenodeath a răspuns:

Parerea mea Serioux S9706TAB are procesor mai bun este mai mare si este mai buna de cat E-Boda Supreme Dual Core X190?
Acuma depinde de care iti place mai mult si cat te tine buzunarul

| AuroraLaptelui a răspuns:

Prima.

| Ionut_Kattha_1981 a răspuns:

Evident e-boda