| MyAngelT a întrebat:

Care telefon credeti ca e mai bun dintre : Samsung Galaxy A5 2015, Samsung Galaxy j5 2016 si Samsung Note 3?

8 răspunsuri:
| JustCosmin a răspuns:

Parerea mea: J5. Dar de ce Samsung?

| Adry05 a răspuns:

Si J5 si A5 sunt foarte ok. Vezi care te multumeste mai mult ca specificatii.

| vocea a răspuns:

Samsung Galaxy j5 am eu si nu tine bateria, dar din toate acestea tot el ramane cel mai bun.

| octav005 a răspuns:

Un Samsung galaxy note 3, apoi j5 2016

| Ygcyttyfftyftytyc a răspuns:

Eu ți-aș recomanda Samsung Galaxy J5, are mama și e foarte bun!

| 123456Anonim123456 a răspuns:

Parerea mea este Samsung galaxy J5, este foarte bun, are un prieten si ii merge perfect de cand il are, nu ii face nici o problema.

| Baciu_Rudyta_1989 a răspuns:

Note 3 e untelefon bestial chiar si acum.
ps fugi de iphone foarte proaste

| Gabrielagbr a răspuns:

J5 e cel mai ok