| alinescu a întrebat:

Care telefon credeti ca este mai bun?Iphone 4s,Samsung Galaxy s2,Galaxy Nexus,Galaxy Note,Lg optimus Black sau Htc wildfire

9 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

Mai bun la ce?

| Gas a răspuns:

Daca vrei unul care sa se vada calumea cauta unul care sa aiba peste 200 ppi pixel density si procesor de macar 1 GHz si nu in ultimul rand vezi sa suporte flash happy

| davidtm a răspuns:

Samsung galaxy s2 l-am avut eu.nu-ti trebuie mai mult de atat'happy

| Elektro a răspuns:

Note

| Mdll966 a răspuns:

Iphone 4s...crede-ma.eu il am si sunt fff multumita

| Caroline07Forbes a răspuns:

Eu personal nu am o parere prea buna despre Samsung Galaxy. O colege de-a mea are si ii merge fff rau. Iphonul eu zic ca este ok. Depinde de personalitate si de cata grija ai de el. LG...nu l-am incercat niciodata si nici nu cunosc pe nimeni care sa aiba si la HTC la fel. Eu iti sugerez Iphone 4s. Sper sa te hotarati cu ajutorul a ceea ce ti-am zis! Bye happy

| ragemvp a răspuns:

Nokia N9 sau Nokia 808 PureView

| alinescu explică:

Si Lg optimus Black este foarte bun

| adriana_2238 a răspuns:

Iphone 4s de o mie de ori am si eu si sunt fff multumita de el!