| CrYsS34532 a întrebat:

Care telefon e mai bun calitate pret? As alege intre Lg optimus net si Samsung galaxy mini2. Astept pareri din partea celor care detin un asemenea telefon. Ofer FUNDA celui care imi descrie cat mai concis avantaje si dezavantaje!

1 răspuns:
| mDiana a răspuns:

Http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=3883&idPhone2=4043
Link cu o comparație între ele. Eu aș alege mini 2. E mai subțire, e mai nou, design mai prietenos, mai ușor, memorie internă mai multă. În rest nu sunt prea mari diferențe. Dar poți să îți alegi și Galaxi Mini cel vechi, sau chiar și Fit. Eu am Fit și sunt foarte mulțumită de el.