| YellowPerson a întrebat:

Care telefon este mai bun dintre A5 2017 si J7 2017 si ce puncte tari si puncte slabe are fiecare?

4 răspunsuri:
| Ssssmokin a răspuns:

Dupa specificatiile de aici: https://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=8494&idPhone2=8675 Eu zic ca ar trebui sa mergi pe A5 2017.

| DannyR0 a răspuns:

Nu e prea mult de comentat aici si nici nu are rost sa intru in detalii. A5 2017 este peste orice J la toate capitolele, deci recomandarea mea este sa alegi A5-ul. Daca il gasesti si la un pret sub 1500 de lei consider ca poate fi o alegere buna.