| Hbl_Alle_1997 a întrebat:

Care telefon este mai bun dintre Samsung Galaxy S Advance si Samsung Galaxy S Plus? Si care este diferenta?

Răspuns Câştigător
| armanu a răspuns:

Acceseaza linkul pe care l-am lasat, o sa vezi diferentele! Un mare atuu ce il are advance-ul este ca are procesor dual core!

9 răspunsuri:
| armanu a răspuns:

Uite aici! Eu ti-as recomanda Advance!
http://www.phonearena.com/....../6873,5372

| Hbl_Alle_1997 explică (pentru armanu):

De ce mi-ai recomanda advance?

| armanu a răspuns (pentru Hbl_Alle_1997):

Acceseaza linkul pe care l-am lasat, o sa vezi diferentele! Un mare atuu ce il are advance-ul este ca are procesor dual core!

Răspuns utilizator avertizat
| sellyz a răspuns:

Dupa parerea mea mai bun este Samsung galaxy s plus. diferenta este la aplicatii, internet obtiuni etc. funda?

| Popescu_Robert_1996 a răspuns:

Desi are o vechime mai mare s plus este mai bun. uite cateva motive : 1. bateria mai mare iti permite o durata mai mare de net jocuri ceea ce e foarte bine. 2. daca esti impatimita de jocuri telefonul asta ruleaza excelent pentru ca procesoarele de la qulcom sunt bune la jocuri 3. camera foto are zoom digital si in plus ca la s advance ce poze crezi ca poti face pe intuneric si nici nu are zoom. a si sa nu uit arata mai bine s plus dupa parerea mea

| COOLboY a răspuns (pentru Popescu_Robert_1996):

Daca vrei sa stii, S Advance are blitz la camera, ceea ce S Plus nu are!

| Popescu_Robert_1996 a răspuns (pentru COOLboY):

Extraordinar, vai si cate poze faci noaptea

| COOLboY a răspuns (pentru Popescu_Robert_1996):

Daca vrei sa stii, S Advance are un procesor dual-core de 1Ghz, in timp ce S Plus are un procesor single-core de 1, 4Ghz. Deci S Advance e mult mai rapid. In plus, S Advace are Mali400 GPU, fata de S Plus care are doar un Adreno 205.

| adinenu04 a răspuns:

Samsung galaxy s plus