| XxDennise a întrebat:

Care telefon este mai bun un Lg Optimus sau un Blackberry?
Si nu doar un Lg. optimus cu touchscreen si altele asemanatoare. Care este cel mai rezistent si cel mai bun.

6 răspunsuri:
| Esperança a răspuns:

Blackberry... normal!

| XxDennise explică:

Eu nu ma refeream doar la telefoanele LG. Ma refeream si la alte marci cu touchscreen!big grin

| XxDennise explică:

Acela are. touch screenu` mai rezistent?
Ce parere ai de BlackBerry?big grin

| georginika a răspuns:

Sincer,eu nu am prea mare incredere in Lg`uri orice model ar fi...dar acum parerile sunt impartite.

| georginika a răspuns:

Cel mai sigur e sa-ti iei Nokia cu touch screen

| Bogdytza2000 a răspuns:

Mai bine ia-ti un Samsung galaxy s2 e mult mai bun decat amandoua si nici nu costa mult in jur de 2000lei (20 milioane bani vechi), deci mai bine ia-ti galaxy s2 ca e mult mai bun si mai performant!