| Nuzicnume a întrebat:

Care tv este mai bun între Led Starlight sau nei 4K ultra hd?

3 răspunsuri:
| alesone18520 a răspuns:

Nu le poti compara asa, in sensul ca depinde ce vrei de la televizorul tau. Cand mi-am cumparat televizor am cautat sa aiba multe functii, cum ar fi sa conectez TV-ul la telefon/calculator si sa ma uit pe Youtube pe TV. Sau la poze/video-uri de pe telefon/calculator

| alexalx1234 a răspuns:

Eventual ai putea pune link-uri cu tv-urile respective sa vedem despre ce este vorba

| buhu a răspuns:

Din câte știu firma Nei este foarte longeviva când vine vorba de televizoare. Eu încă am unul din 2000 laughing dinacela cu tub și știu ca o singura data s-a stricat un fir de la tub în rest televizorul funcționează și în ziua de azi. Acum am Tot un Nei dar este led și l- cumparat de aproximativ 2 ani. Acum rămâne la alegere dumneavoastră ce considerați ca este mai bun.