| BackAgain a întrebat:

Care varianta Sony Vegas e cea mai buna?

5 răspunsuri:
| LLTCATpRoduction a răspuns:

Depinde cu care te-ai familiarizat mai bine dar nu difera mult de la o versiune la alta! eu le am pe toate incepand de la versiunea 7 si pana acum..in prezent lucrez pe Sony vegas pro 11...ee bun, dar sa stii ca mare diferenta nu mi se pare fata de 9 sau 10 ..si in plus iti cere si mai multe resurse dar mai are cate ceva in plus!

| BackAgain explică (pentru LLTCATpRoduction):

Nu am mai avut Sony Vegas decat o data, dar era mai demult si am cam uitat cum stau treburile... oricum, exista tutoriale pe net big grin Am mai avut: Proshow Gold (inca il am), Videopad, PowerDirector 10 si, normal, Windows Movie Maker.
La Sony Vegas sunt mai multe variante: pro, studio, platinum... si nu stiu care ar fi cea mai bune. De invatat, invat repede, deci nu e o problema happy Am cam 3GB liberi in Disk Local C:, deci cred ca am spatiu suficient happy

| daassh a răspuns:

Aceea in care te descuri sa lucrezi, sau daca vrei sa-ti spun ultima varianta este cea mai buna, e ceva normal.Succes!

| BackAgain explică (pentru daassh):

Nu am mai avut Sony Vegas decat o data, dar era mai demult si am cam uitat cum stau treburile... oricum, exista tutoriale pe net big grin
La Sony Vegas sunt mai multe variante: pro, studio, platinum... si nu stiu care ar fi cea mai bune. De invatat, invat repede, deci nu e o problema happy Am cam 3GB liberi in Disk Local C:, deci cred ca am spatiu suficient happy

| daassh a răspuns (pentru BackAgain):

Da inteleg, situatia, eu am invatat sa folosesc uitanduma la tutorialele celor de la DUBLU R(vlogari romani) si mi sa-u parut interesante ai putea sa "arunci si tu o privire.Succes!