| rlr09 a întrebat:

Care vi se pare mai bun : Mozilla Firefox, Google Chrome sau Internet Explorer? Mie Google Chrome mi se pare cel mai bun si rapid browser dar vreau sa aflu si parerea voastra.

23 răspunsuri:
| Flaviius87 a răspuns:

Google Chrome este cel mai bun din punctul meu de vedere...Am incercat mai multe de-a lungul timpului - Safari, Pale Moon, Mozilla, IE...dar nu se compara cu google chrome!
succes!

| blacklife997 a răspuns:

Daca nu ai nici un toolbar pe Microsoft internet explorer si daca e o versiune mai noua merge app. la perfectiune
pe chrome poti pune toolbar sau sa te uiti la un tv online nu poti.
dar si chrome are beneficiile lui caci merge foarte repede cautarea fiserelor pe net
mozila firefox. no comment
eu le folosesc pe toate trei si am avut si opera

| G30RG3 a răspuns:

Google Chrome este cel mai rapid browser dar sunt unele siteuri care au aplicatii care functioneaza doar cu internet explorer iar mozila dupa parerea mea cu ultimul ei update se misca si mai greu si cred ca este undeva sub talpa piciorului nostru laughing.

| TraficDeMentosane a răspuns:

Google chrome, asta si folosesc, dar mi-a placut odata sa opera/safari smug. dar nici nu se compara cu g.c.

| Chris a răspuns:

Explorer e aiurea, Mozilla are aere. Chrome e perfect!

| Analy a răspuns:

Si eu cred ca Google Chrome e cel mai bun si mai rapid. Eu numai pe Google intru.Restul dupa parerea mea se incarca m-ai greu.

| Adelin_1656 a răspuns:

Depinde cu care te-ai obisnuit. Personal prefer Firefox si Chrome.

| mmary a răspuns:

Le-am incercat pe toate.la ora actuala folosesc Google Chrome care dupa parerea mea este cel mai bun din toate punctele de vedere.si cel mai important al vitezei.nici de Mozilla Firefox nu sunt dezamagita chiar deloc dar Google Chrome este preferinta meahappy Numai bine!

| xlmpq a răspuns:

Mozila

| ErrorError a răspuns:

Eu as zice Google Chrome este cel mai bun browser zic eubig grin mie imi place ff mult

| flavyusR a răspuns:

Eu zic ca Mozila Firefox este cel mai rapid si cel mai bun browser.Eu il folosesc de 2 ani si nu am avut probleme cu el.Ti-las recomanda si tie.

| Alberto6H a răspuns:

Mda Google Chrome dar mozilla iti scaneaza orice downloadare de virusi paraca facea si google chrome nu mai stiu sigur dar rapid e Google Chrome

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Godzila fire Ox.

| 0PopaPorno a răspuns:

Pai sunt de acord cu tine, deoarece eu folosesc Google Chrome si merge foarte bine!

| AlexandraM776 a răspuns:

Google Chrome mi se pare cel mai bun

| alysk84ever14_6997 a răspuns:

Mie tot Chrome dar e bine sa folosestisi explorerul la anumite chestii fiindca are mai multe pluging-uri si permite sa vizionezi tot felul de programe

| Claire_8948 a răspuns:

Eu folosesc Google Chrome. Mi se pare destul de bun.happy

| Florii_2470 a răspuns:

Google Chrome.Internet Explorer e un browser invechit si nu e deloc bun, Mozilla face figuri. Google Chrome e perfect.eu pe asta il folosesc si nu am avut niciodata probleme.

| Claudiu_2354 a răspuns:

Mie mozilla firefox mi se pare cel mai bun deoarece daca il folosesti nu iei virusi ca de pe internet explorer...
si este foarte rapid si usor de accesat

| strumfy_5262 a răspuns:

Din cele trei mentionate de tine cel mai bun este google chrome. si eu am folosit o perioada de timp dar acum folosesc opera...
sfatul meu ar fi sa il folosesti in continuare pe acesta, este chiar foarte bun, dar daca vrei sa incerci si altceva poti face o comparatie intre google chrome si opera... mie nu mi se pare o diferenta mare la viteza. acum te poti decide si dupa "imaginea" sa...

| claudya_8858 a răspuns:

Pai si eu tot google chrome folosesc.si mi se pare ca e cel mai bunwinking

| claudya_8858 a răspuns:

Poi si eu tot google chrome folosesc.si mi se pare ca e cel mai bunwinking

| mihaela555 a răspuns:

Mi-e mi s-e pare ca google chrome e cel mai bun