| starsareinthesea a întrebat:

Care vi se pare o firma mai buna de periferice de gaming? Gensis sau Marvo? si de ce?

3 răspunsuri:
| aXy99 a răspuns:

Ambele sunt okish pentru periferice de buget, depinde de produs. Eu recomand redragon.

| XYZ02 a răspuns:

Pentru tastatura cred ca ai putea merge pe Redragon(au niste tastaturi mecanice de buget foarte apreciate)
Dar la mouse eu sincer as face un efort si m-as duce pana la Logitech.

| Algo098 a răspuns:

Marvo e slaba de tot. Am cumparat o tastatura luminata marvo si nu se vedeau literele de pe tastatura nici cu lumina nici fara lumina, nici ziua, nici noaptea laughing) Fara iluminare, la lumina din camera nu se vedea nimic pe taste, iar cu iluminarea pornita se vedeau franturi de litere. Mai buna era o tastatura simpla si mai ieftina care se putea folosi spre deosebire de tastatura marvo care ar fi putut fi folosita doar daca ii lipeam pe taste niste litere.