| moneda a întrebat:

Care vrea Windows 7 fara licenta(adica nu expira) sa ma conecteze la blackvipeer@yahoo.com.Vizionati windowsul pe youtube : http://www.youtube.com/watch?v=dMgUOd_eLQY&feature=youtu .be

7 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Ce tip de licenţă are, ce vresiune e şi la cât îl dai?

Răspuns utilizator avertizat
| DeyCj a răspuns:

În sfârșit văd prețul corect pe creația Microsoft-ului.Atâta și merită îndiferent dacă e licență unică sau comercială, nesigur îi, virusabil îi, kernel de acu 20 de ani are, crash-uri dă la geru(mai ales server-ul) deci ăsta i prețul corect.Era o simplă întrebare că eu m-m lăsat de Jamurile lui Gates și în prezent folosesc o distribuție de Linux bazată pe Debian.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cata modestie sa dai windowsul de 100 de euro cu 4 euro. licenta = un cd-key unic nu un cr@k luat dp tor3nte

Răspuns utilizator avertizat