| Arome a întrebat:

Castile skullcandy sunt de buna calitate? sau se strica imediat?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista casti care sa se strice imediat
Si da, sunt ok castile skullcandy

| Miss25JK a răspuns:

Eu nu le-am testat, insa din ce am citit pe net acum pentru tine vad ca parerile sunt impartite, unii spun ca sunt bune altii spun ca ar trebui altele mai scumpe. Acum le poti testa si tu, si le poti cumpara de la un magazin ca si eMAG care iti ofera posibilitatea de a le returna in maximum 30 de zile si iti dau banii inapoi, indiferent de motivul returului.

| nopainkiller a răspuns (pentru Miss25JK):

Bine spus! Insa la returnarea produselor eMAG ar fi o problema! Eu am achizitionat un produs de pe eMag si m-am decis sa il returnez, i l-am dat curierului fara sa platesc nimic! Iar a doua zi m-au sunat sa imi spuna daca vreau banii inapoi sau daca vrei sa il inlocuiesti cu alt produs! Eu am zis sa imi inapoieze banii insa aici a aparut problema, imi trebuia un cont de paypal, mastercard etc.Pentru abprimi banii! In final am ales sa il schimb cu alt produs!

| Miss25JK a răspuns (pentru nopainkiller):

Inteleg, dar de asemenea se poate sa te duci direct la showroom in Bucuresti in crangasi le returnezi personal produsul si in 2 minute iti iei banii de la casierie. Sau iti faci un card happy

| nopainkiller a răspuns:

Salut!
Am un prieten care a avut astfel de casti(skulkcandy) insa dupa o perioada de vreme nu-i mai mergeau din cauza faptului ca langa mufa jack s-au rupt firele! Trebuie sa le tot indoaie sau sa le mentina intr-o anumita pozitie ca sa mearga! Nu vreau sa spun ca nu sunt bune, pe el l-au tinut ceva timp! Te poti convinge singur de calitatea lor achizitionandu-le!

| 2P a răspuns:

Eu am o pereche si sunt foarte multumit de ele, nu e chiar cea mai buna calitate dar isi fac treaba, dezavantaju ar fi ca se aud cam incet.