| Dragunov5767 a întrebat:

Cat ar costa un PC cu 512mb ram, 256mb vram de la Intel, 2, 8ghz procesorul pentium 4 de la Intel hdd de 80gb?

5 răspunsuri:
| Sorinutsu a răspuns:

Parerea mea 200 ron :d

| taken a răspuns (pentru Sorinutsu):

Nu cred ca da cineva 200 lei.
Eu am o tigaie care are 1, 25 GB RAM, Intel dual core 2, 3 GHz, hard de 250 GB, GeForce FX 5200-128 MB, doua DVD Rw si nu gasesc cui sa-l dau cu 150 lei.Nu-l vrea nimeni.Mi s-au oferit 100 lei si nu l-am dat.

| Dragunov5767 explică (pentru taken):

Tigaie? si oricum multi se uita la placa video si procesor acum, adica spre exemplu eu pot juca gta 4 resident evil 5 si tu nu poti deoarece ai 128mb vram, daca as fi avut restul ce ai tu atunci nu as mai intreba de pret

| taken a răspuns (pentru Dragunov5767):

Acela este un PC vechi pe care nu-l mai folosesc, vreau doar sa-l vand.
Am acest PC :
http://www.youtube.com/watch?v=pNI3cm_0QiI
Cu setarile la mediu GTA 4 facea figuri si l-am dezinstalat imediat.Se stie ca GTA 4 este cel mai prost optimizat joc existent, nu stiu cum merge la tine. Spui ca ai 512 MB RAM iar minim pentru a rula jocul este 2 GB.

| Dragunov5767 explică (pentru taken):

Pai ti-am zis ca am placa video de 256 si de aia merge, merge si resident evil 5 numai ca am niste laguri de imi vine sa ma impuschappy si poate reusesc sa il vand intr-o zi