| munteanuionvictor a întrebat:

Cât costă cea mai ieftină tabletă românească? Mă interesează să fie fabricată anul acesta și să aibă 4G.

1 răspuns:
| MoonPyramiD a răspuns:

Nou! Tableta Smailo 2Go, Procesor Quad-Core 1. 3GHz, TN Capacitive touchscreen 7", 2GB RAM, 16GB Flash, 2MP, Wi-Fi, 4G, Android (Gri)
349, 00 Lei

Pentru mai multe detalii despre produs, acceseaza acest link! Iti recomand sa cumperi dupa site-ul lor, este foarte bun.

//event.2performant.com/events/click?ad_type=quicklink&aff_code=c01c93d31&unique=d4f678b43&redirect_to=https%253A//...03236.html