| Madara_7391 a întrebat:

Cat costa o cartela cosmote de 10 Euro?

11 răspunsuri:
| Airplane a răspuns:

10 Euro adica 43 lei happy

| SSSkkkk a răspuns:

nu costa mai mult de 50 lei cred

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
În jur de 55-60 ron.
Crăciun fericit!
Pa, pa.

| BuFurnica a răspuns:

O cartela de 7 euro costa aproximativ 40 de lei [37 si cativa banuti]. Una de 10 euro costa aproximativ 50-55-60 de ron, cam 55.

| VisezCuOchiiDeschisi a răspuns:

Ma duc mai intai la magazinul din colt si intreb, ca sa te conving iti aduc si chitantza pentruu ciocolata.:X

| lebek01 a răspuns:

Daca cartela e de 10 euro atunci 10 euro o sa dai pe ea dar in Romania te arde la tva, iti ia 12 euro, esti fan naruto? happy

| AndreeaLove10 a răspuns:

Cred ca in jur de 40lei-50lei!

| Madara_7391 explică (pentru lebek01):

Da sunt tongue

| Madara_7391 explică:

@lebek01 da suntbig grin.

| lebek01 a răspuns:

Pe ce site te uiti.eu am ajuns la 230 naruto shippuden, si de aici incepe panarama amintiri din copilarie la toti... stii alt site care are mai multe episoade? naruto.dmon.com aici ma uit eu

| Madara_7391 explică:

@lebek01 : http://anime.kage.ro/.Apropo uita-te si la DeathNote daca vrei e super :D.