| Rizer a întrebat:

Cat costa o cartela cu nr cosmote si cat credit am pe ea?
Si apoi daca vreau sa reincarc cat ma ajunge o cartela de aia reincarcabila si cati euro am pe ea?
Si minute cum as putea sa activez? La ce nr? Si cat ma costa minutele? Si cate?

5 răspunsuri:
| Xonia a răspuns:

PAi o cartela cu nr cosmote costa 15-18 lei(cam asa)ai 5 euro pe ea
Poti activa minute daca suni la 133 si alegi una din optiunile alea
De exemplu poti avea 400 minute si 400 de sms in cosmote+30 minute in alte retele-3 euro
Imi dai fundita?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hey... dar 15-18 lei unde le gasesti asa ieftin? sau si la ei daca mergi tot atat e?winkingpff? astept raspuns urgentbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are 4 euro si costa 220 de mi

Răspuns utilizator avertizat
| gini92 a răspuns:

As vrea si eu sa imi incarc caretela de pe net dar nu stiu cum tu sti?