| ionutandrei95 a întrebat:

Cat costa portarea de pe o retea pe alta? adica eu vreau sa-mi iau samsung galaxy s plus si costa 637 lei cu portare si abonament M(10 euro) deci cam cat costa? se merita?

Răspuns Câştigător
| DeyCj a răspuns:

Portarea numărului nu costă nimic, dar depinde de buzunarul tău dacă îţi permiţi să plăteşti un abonament timp de 2 ani sau un an, da în principiu se merită. Succes

| ionutandrei95 explică (pentru DeyCj):

Deci eu am abonament la Orange si daca ma portez pe cosmote nu costa nimic?

2 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Pe mine unu nu m-o costat nimic când m-am portat de pe Orange pe Vodafone, numai un abonament pe 2 ani.Succes