| Reek54 a întrebat:

Cat costa sa schimbi freonul la un frigider?

5 răspunsuri:
| SuperGirl122222222222 a răspuns:

Pai, la mine a costat 200 Ron...thinking pentru ca mi-a dat garantie 2 ani...

| strengaritzza a răspuns:

Depinde ce frigider ai.

| Reek54 explică (pentru strengaritzza):

Conteaza marca sau marimea?

| David_Alexandrina_1966 a răspuns (pentru strengaritzza):

Combina frigorifica

| strengaritzza a răspuns:

Frigiderul meu nu mai racea deloc. Mancarea a doua zi se strica. Am sunat la service. Au venit dupa el si l-au dus pentru-ca era inca in garantie. I-au schimbat tot spatele si de atunci merge bine. Daca ai frigider vechi cum ar fi alea mici, ar fi de preferat sa iti iei altul nou. Al meu e combina frigorifica, sus frigider iar jos congelator mare. Ma costa mult daca era sa schimb spatele, freonul.